KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098555
nr 1409 8555
Oidentifierad konstnär. Signerad Folke. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 44x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:49:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr